SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
854 282 €
(2 380 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
359 m²
Rua das Palmeiras, Santo André

spavaća sobaatypical
stan359 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Este incrível apartamento de 359m², localizado na Rua das Palmeiras, no bairro Jardim, em Santo André, oferece todo o luxo e conforto que você procura...

Ostalo
Dob ponude: 3dana
Ažurirano: 3dana

Lokaliteti

Rua das Palmeiras, Santo André
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Proh Imóveis

Slični oglasi

Slično u inozemstvu