SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
820 257 €
(2 524 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
325 m²
Rua das Figueiras, Santo André

spavaća sobaatypical
stan325 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Excelente apartamento no bairro Campestre, em Santo André. Localizado no sofisticado Condomínio Green Residence, este imóvel de 325 m² combina elegânc...

Ostalo
Dob ponude: 3dana
Ažurirano: 3dana

Lokaliteti

Rua das Figueiras, Santo André
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Proh Imóveis

Slični oglasi

Slično u inozemstvu