SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
444 298 €
(2 904 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
153 m²
Rua das Palmeiras, Santo André

spavaća sobaatypical
stan153 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Este luxuoso apartamento está localizado no Palmer 683 By Helbor, na Rua das Palmeiras, número 683, no Bairro Jardim. Com uma área útil de 153,17 metr...

Ostalo
Dob ponude: 2dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

Rua das Palmeiras, Santo André
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Proh Imóveis

Slični oglasi

Slično u inozemstvu