SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
384 333 €
(2 707 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
142 m²
Rua das Figueiras, Santo André

spavaća sobaatypical
stan142 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Excelente apartamento no Centro de São Bernardo do Campo. Com dois quartos, ambos suítes, o imóvel oferece conforto, privacidade e excelente distribui...

Ostalo
Dob ponude: 2dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

Rua das Figueiras, Santo André
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Proh Imóveis

Slični oglasi

Slično u inozemstvu