SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
340 055 €
(2 223 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
153 m²
Rua das Paineiras, Santo André

spavaća sobaatypical
stan153 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Apartamento 3 dormitórios sendo 3 suítes, com ótima disposição de planta e ambientes espaçosos . . .

> > > COM VARANDA GOURMET + 3 VAGAS DE GARAGEM ...

Ostalo
Dob ponude: 5dana
Ažurirano: 5dana

Lokaliteti

Rua das Paineiras, Santo André
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Proh Imóveis

Slični oglasi

Slično u inozemstvu