SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
318 027 €
(1 927 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
165 m²
Rua Avanhandava, Santo André

spavaća sobaatypical
stan165 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Apartamento 3 dormitórios sendo 3 suítes, com ótima disposição de planta e ambientes espaçosos . . . > > > COM VARANDA + 3 VAGAS DE GARAGEM < < < Laze...

Ostalo
Dob ponude: 2dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

Rua Avanhandava, Santo André
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Proh Imóveis

Slični oglasi

Slično u inozemstvu