SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
253 755 €
(2 030 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
125 m²
Rua Pelotas, Santo André

spavaća sobaatypical
stan125 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Vendo um esplêndido apartamento localizado na Rua Pelotas, 89, no bairro Vila Assunção. Este imóvel oferece uma área útil de 125 metros quadrados, dis...

Ostalo
Dob ponude: 3dana
Ažurirano: 3dana

Lokaliteti

Rua Pelotas, Santo André
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Proh Imóveis

Slični oglasi

Slično u inozemstvu