SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
122 016 €
(1 585 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
77 m²
Rua dos Coqueiros, Santo André

spavaća sobaatypical
stan77 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Excelente apartamento no Campestre, Santo André. Com três quartos, sendo uma suíte, o imóvel oferece ambientes confortáveis e bem distribuídos, ideais...

Ostalo
Dob ponude: 3dana
Ažurirano: 3dana

Lokaliteti

Rua dos Coqueiros, Santo André
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Proh Imóveis

Slični oglasi

Slično u inozemstvu