SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
48 191 €
(892 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
54 m²
Avenida Loreto, Santo André

spavaća sobaatypical
stan54 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Apartamento à venda Condomínio Atlântico Sul, Jardim Santo André
O imóvel conta com 2 dormitórios, banheiro social, lavanderia separada e 1 vaga de ga...

Ostalo
Dob ponude: 2dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

Avenida Loreto, Santo André
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Grupo RSiqueira

Slični oglasi

Slično u inozemstvu