SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
41 354 €
(962 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
43 m²
Rua Ascenção, Santo André

spavaća sobaatypical
stan43 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Lindo Apartamento todo decorado Jardim Textil- Apartamento Studio Mobiliado e decorado com 40 m²- Cozinha americana,geladeira e cooktop, Sala, Quarto ...

Ostalo
Dob ponude: 5dana
Ažurirano: 5dana

Lokaliteti

Rua Ascenção, Santo André
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Vertical Imóveis

Slični oglasi

Slično u inozemstvu