SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
147 683 €
(1 538 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
96 m²
Rua São Geraldo, Santo André

spavaća sobaatypical
stan96 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Excelente apartamento na Vila Scarpelli, em Santo André. Este imóvel conta com três quartos espaçosos, sendo dois deles suítes, todos com armários pla...

Ostalo
Dob ponude: 25dana
Ažurirano: 1dana

Lokaliteti

Rua São Geraldo, Santo André
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Proh Imóveis

Slični oglasi

Slično u inozemstvu