SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
122 170 €
(1 273 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
96 m²
Avenida Tietê, Santo André

spavaća sobaatypical
stan96 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Excelente apartamento no bairro Campestre, em Santo André. Com 96m² de área útil, este imóvel oferece três quartos espaçosos, sendo um deles uma suíte...

Ostalo
Dob ponude: 25dana
Ažurirano: 8dana

Lokaliteti

Avenida Tietê, Santo André
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Proh Imóveis

Slični oglasi

Slično u inozemstvu