Popis ponuda
21
21
21
89 034 €
(1 060 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
84 m²
Rua Piraquara, Santo André
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
atypical
stan
84 m²
kupaonice
Prevedi na engleski
Apartamento para Venda, Residencial São Bento no bairro Vila Floresta, localizado na cidade de Santo André / SP.
Com 3 dormitórios, sendo 1 suíte,...
Prikaži puni opis
Parametri
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Ostalo
Vrsta zgrade:
Ostalo
Oprema:
Ostalo
Dob ponude:
24dana
Ažurirano:
6dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
Rua Piraquara, Santo André
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.