SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
93 973 €
(940 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
100 m²
Rua Barão de Loreto, Salvador

spavaća sobaatypical
stan100 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Apartamento para locação no bairro da Graça, em Salvador, com 100 m² de área privativa, andar alto e posição nascente.

O imóvel conta com varanda, sa...

Parametri

Generirano iz umjetne inteligencije

KatPrirodno svjetloKućni ljubimci dobrodošli

Ostalo
Dob ponude: 2dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

Rua Barão de Loreto, Salvador
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Slični oglasi

Slično u inozemstvu