SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
290 375 €
(3 498 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
83 m²
RUA TORRES, Rio Grande

spavaća sobaatypical
stan83 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Este incrível apartamento à beira-mar em Torres, no Rio Grande do Sul, oferece um estilo de vida luxuoso e tranquilo. Com 2 dormitórios e uma suíte, e...

Ostalo
Dob ponude: 19dana
Ažurirano: 1dana

Lokaliteti

RUA TORRES, Rio Grande
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

CARMEN ANDREIA DA SILVA

Slični oglasi

Slično u inozemstvu