SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
281 952 €
(3 032 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
93 m²
Avenida Nuta James, Rio de Janeiro

spavaća sobaatypical
stan93 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

(Código: 62873, Avenida Nuta James) - Jardim Oceânico. All. Lindo condomínio novíssimo, com portaria 24h e infraestrutura completa de lazer com piscin...

Ostalo
Dob ponude: 4dana
Ažurirano: 4dana

Lokaliteti

Avenida Nuta James, Rio de Janeiro
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

JTavares Assessoria Imobiliária

Slični oglasi

Slično u inozemstvu