SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
256 319 €
(2 084 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
123 m²
Rua General Ivan Raposo, Rio de Janeiro

spavaća sobaatypical
stan123 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

(Código: 42965, Rua General Ivan Raposo) - Jardim Oceânico. Raridade. Ótima localização próxima ao metrô, praia e comércio. Edifício com fachada em gr...

Ostalo
Dob ponude: 2dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

Rua General Ivan Raposo, Rio de Janeiro
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

JTavares Assessoria Imobiliária

Slični oglasi

Slično u inozemstvu