SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
135 649 €
(2 025 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
67 m²
Avenida das Américas, Rio de Janeiro

spavaća sobaatypical
stan67 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Na Barra da Tijuca, em localização privilegiada na Av. das Américas, este apartamento está próximo ao Barra Shopping, VillageMall, Praia da Barra e pr...

Ostalo
Dob ponude: 8dana
Ažurirano: 1dana

Lokaliteti

Avenida das Américas, Rio de Janeiro
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Só Flats Negócios Imobiliários Ltda-Me

Slični oglasi

Slično u inozemstvu