SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
46 976 €
(1 174 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
40 m²
RUA A, Rio de Janeiro

spavaća sobaatypical
stan40 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Um empreendimento completo com toda segurança, conforto e lazer que você merece. Preço e disponibilidade do imóvel sujeitos a alteração sem aviso prév...

Ostalo
Dob ponude: 1dana
Ažurirano: 1dana

Lokaliteti

RUA A, Rio de Janeiro
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

BRJimoveis.com.br

Slični oglasi

Slično u inozemstvu