SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
46 123 €
(887 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
52 m²
RUA VITOR ALVES, Rio de Janeiro

spavaća sobaatypical
stan52 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Apartamento com 2 dormitórios no Centro de Campo Grande.

Excelente oportunidade no coração de Campo
Grande!
Rua Vitor Alves – Próximo ao Teatro Art...

Ostalo
Dob ponude: 3dana
Ažurirano: 3dana

Lokaliteti

RUA VITOR ALVES, Rio de Janeiro
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Brasil Corretores Associados

Slični oglasi

Slično u inozemstvu