SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
427 209 €
(5 026 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
85 m²
RUA APERANA, Rio de Janeiro

spavaća sobaatypical
stan85 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

(Código: 9638, Rua Aperana) - Uma das ruas mais valorizadas do Leblon, perto da praia e do comércio, silenciosa e tranquila. Prédio com piscina, sauna...

Ostalo
Dob ponude: 10dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

RUA APERANA, Rio de Janeiro
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

JTavares Assessoria Imobiliária

Slični oglasi

Slično u inozemstvu