SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
68 329 €
(1 051 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
65 m²
RUA QUITO, Rio de Janeiro

spavaća sobaatypical
stan65 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Apartamento Amplo com 3 Quartos (1 Suíte) no Viva Penha Clube – Pronto para Morar!

Excelente oportunidade no condomínio mais completo e desejado da P...

Ostalo
Dob ponude: 5dana
Ažurirano: 5dana

Lokaliteti

RUA QUITO, Rio de Janeiro
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Brasil Corretores Associados

Slični oglasi

Slično u inozemstvu