SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
52 601 €
(526 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
100 m²
RUA CAPINTUBA, Rio de Janeiro

spavaća sobaatypical
stan100 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Apartamento de 3 (três) dormitórios, desocupado, entrada principal e de serviço, medindo 100 m2 de área privativa, 2 (duas) vagas de garagem gravada n...

Ostalo
Dob ponude: 5dana
Ažurirano: 5dana

Lokaliteti

RUA CAPINTUBA, Rio de Janeiro
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Brasil Corretores Associados

Slični oglasi

Slično u inozemstvu