SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
64 921 €
(927 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
70 m²
RUA QUITO, Rio de Janeiro

spavaća sobaatypical
stan70 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Ótimo apartamento "térreo" no Viva Penha!!
Composto de varanda, sala, dois quartos, banheiro, cozinha com área acoplada, vaga de garagem.

Ostalo
Dob ponude: 15dana
Ažurirano: 1dana

Lokaliteti

RUA QUITO, Rio de Janeiro
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Brasil Corretores Associados

Slični oglasi

Slično u inozemstvu