SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
56 377 €
(841 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
67 m²
Rua André Azevedo, Rio de Janeiro

spavaća sobaatypical
stan67 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

REF: 1509 - Excelente apartamento reformado, térreo, tipo casa, próximo à clínica Balbino e Cinco Bocas, dois quartos piso laminado, papel de parede, ...

Ostalo
Dob ponude: 21dana
Ažurirano: 7dana

Lokaliteti

Rua André Azevedo, Rio de Janeiro
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Brasil Corretores Associados

Slični oglasi

Slično u inozemstvu