SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
30 263 €
(445 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
68 m²
Rua Conselheiro Ferraz, Rio de Janeiro

spavaća sobaatypical
stan68 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Localizado no bairro de Lins de Vasconcelos, Rua Conselheiro Ferraz.
Este apartamento de 2 dormitórios amplos e com piso laminado, dependência de empr...

Ostalo
Dob ponude: 14dana
Ažurirano: 7dana

Lokaliteti

Rua Conselheiro Ferraz, Rio de Janeiro
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Brasil Corretores Associados

Slični oglasi

Slično u inozemstvu