SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
1 576 818 €
(6 436 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
245 m²
RUA ANTONIO DE MORAIS, Rio de Janeiro

spavaća sobaatypical
stan245 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Imagine-se vivendo com exclusividade em um dos endereços mais privilegiados da Barra da Tijuca: o Condomínio Coupe Tower, na vibrante região da Ayrton...

Parametri

Generirano iz umjetne inteligencije

PogledOtvoreni dnevni boravakZasebna kuhinjaTuš kabinaHodnikKuhinjski aparatiSigurnostDrveni podVisoki stropoviNakon renovacijePrirodno svjetloModerni stilNamještenoKućni ljubimci dobrodošli

Ostalo
Dob ponude: 25dana
Ažurirano: 8dana

Lokaliteti

RUA ANTONIO DE MORAIS, Rio de Janeiro
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

SYMS Real State

Slični oglasi

Slično u inozemstvu