Popis ponuda
18
18
18
491 703 €
(5 069 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
97 m²
AVENIDA PEPE, Rio de Janeiro
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
atypical
stan
97 m²
kupaonice
2+
Prevedi na engleski
Apartamento com 3 quartos, 97 m² e vista mar
O Signature Praia do Pepê oferece uma experiência residencial de luxo com foco em lazer e bem-estar, ...
Prikaži puni opis
Parametri
Generirano iz umjetne inteligencije
Oznake automatski generira umjetna inteligencija na temelju fotografija i opisa nekretnina.
Pogled
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Ostalo
Vrsta zgrade:
Ostalo
Oprema:
Ostalo
Dob ponude:
24dana
Ažurirano:
6dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
AVENIDA PEPE, Rio de Janeiro
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.