SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
306 731 €
(4 260 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
72 m²
RUA DO PINHEIRO, Rio de Janeiro

spavaća sobaatypical
stan72 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Localizado em um dos bairros mais charmosos do Rio de Janeiro, o apartamento no Flamengo é um verdadeiro refúgio urbano. Com um valor de 1.795.000,00,...

Ostalo
Dob ponude: 21dana
Ažurirano: 3dana

Lokaliteti

RUA DO PINHEIRO, Rio de Janeiro
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Brasil Corretores Associados

Slični oglasi

Slično u inozemstvu