SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
294 131 €
(1 827 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
161 m²
RUA IPANEMA, Rio de Janeiro

spavaća sobaatypical
stan161 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

(Código: 58594, Rua Ipanema) - Nova Ipanema. Condomínio tradicional, em excelente localização, próximo aos melhores shoppings e colégios, com bosque p...

Ostalo
Dob ponude: 17dana
Ažurirano: 7dana

Lokaliteti

RUA IPANEMA, Rio de Janeiro
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

JTavares Assessoria Imobiliária

Slični oglasi

Slično u inozemstvu