SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
34 161 €
(976 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
35 m²
RUA FRANCISCO EUGENIO, Rio de Janeiro

spavaća sobaatypical
stan35 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

SÃO CRISTÓVÃO Descubra uma sala comercial de 25 metros quadrados em um ponto estratégico de São Cristóvão, de frente, projetada para elevar o poten...

Ostalo
Dob ponude: 24dana
Ažurirano: 7dana

Lokaliteti

RUA FRANCISCO EUGENIO, Rio de Janeiro
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Slični oglasi

Slično u inozemstvu