SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
167 200 €
(4 400 € / m²)
Prodaja
1
1
38 m²
Rua Décio Vilares, Rio de Janeiro

spavaća soba1
stan38 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Edifício histórico revitalizado no charmoso Bairro Peixoto, com apenas 19 unidades, O Residencial Vilares é uma ótima oportunidade para você que busca...

Ostalo
Dob ponude: 158dana
Ažurirano: 38dana

Lokaliteti

Rua Décio Vilares, Rio de Janeiro
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

LISTO+ Imóveis Seletos

Slični oglasi

Slično u inozemstvu