SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
1 404 484 €
(4 502 € / m²)
Prodaja
6+
2+
312 m²
Avenida do Pepê, Rio de Janeiro

spavaća soba6+
stan312 m²
kupaonice2+
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Reformada, com lazer privativo, vista permanente e venda porteira fechadaNo endereço mais desejado da Barra da Tijuca, no coração do Jardim Oceânico, ...

Namješteno
Dob ponude: 296dana
Ažurirano: 41dana

Lokaliteti

Avenida do Pepê, Rio de Janeiro
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

LISTO+ Imóveis Seletos

Slični oglasi

Slično u inozemstvu