SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
632 124 €
(2 341 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
270 m²
Rua Manoel de Brito, Recife

spavaća sobaatypical
stan270 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Onde o Rio encontra o Mar, nasce o seu novo horizonte.
​Viver no Mirante do Capibaribe é ter a Bacia do Pina o novo cartão-postal do Recife como mo...

Ostalo
Dob ponude: 3dana
Ažurirano: 3dana

Lokaliteti

Rua Manoel de Brito, Recife
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Slični oglasi

Slično u inozemstvu