SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
341 610 €
(1 986 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
172 m²
Rua Jorge Albuquerque, Recife

spavaća sobaatypical
stan172 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Edf. Alameda Imperial, Moura Dubeux Engenharia. Edf. Alameda Imperial Moura Dubeux Engenharia

Um apartamento pensado nos mínimos detalhes para qu...

Ostalo
Dob ponude: 5dana
Ažurirano: 5dana

Lokaliteti

Rua Jorge Albuquerque, Recife
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Tânia Maria Alves De Macedo

Slični oglasi

Slično u inozemstvu