SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
119 606 €
(1 812 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
66 m²
Estrada do Encanamento, Recife

spavaća sobaatypical
stan66 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Área privativa: 66,66 m²
Área total: 108,91 m²
1 vaga de garagem

3 quartos (sendo 1 suíte)
Sala para 2 ambientes

Ostalo
Dob ponude: 2dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

Estrada do Encanamento, Recife
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Slični oglasi

Slično u inozemstvu