SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
30 263 €
(459 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
66 m²
Avenida Conselheiro Aguiar, Recife

spavaća sobaatypical
stan66 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Sala para vender em Boa Viagem no Edf Galeria Cidade Sul , 1 andar, sala ampla com dois ambientes, um banheiro , próximo a Praça de Boa Viagem

Ostalo
Dob ponude: 14dana
Ažurirano: 7dana

Lokaliteti

Avenida Conselheiro Aguiar, Recife
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

RE/MAX Axepro

Slični oglasi

Slično u inozemstvu