SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
242 222 €
(1 442 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
168 m²
Rua das Pernambucanas, Recife

spavaća sobaatypical
stan168 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Neste apartamento padrão, localizado no bairro das Graças, em Recife, você encontrará amplos e aconchegantes espaços. Com 168 m² de área útil, este im...

Ostalo
Dob ponude: 17dana
Ažurirano: 7dana

Lokaliteti

Rua das Pernambucanas, Recife
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Tânia Maria Alves De Macedo

Slični oglasi

Slično u inozemstvu