SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
75 250 €
(1 140 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
66 m²
RUA CAMPINAS, Praia Grande

spavaća sobaatypical
stan66 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Apartamento à venda no Boqueirão Vista para o mar | 650m da praia
Viva com conforto, lazer e a brisa do mar em uma das melhores localizações da cidad...

Ostalo
Dob ponude: 14dana
Ažurirano: 7dana

Lokaliteti

RUA CAMPINAS, Praia Grande
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Agência Da Praia Imóveis

Slični oglasi

Slično u inozemstvu