SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
89 700 €
(706 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
127 m²
Rua Caetés, Praia Grande

spavaća sobaatypical
stan127 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

**Lindo Apartamento à Venda - 2 Dormitórios (1 Suíte) - Vila Tupi, Praia Grande-SP**

Localizado a apenas 250 metros da praia, este incrível apartamen...

Ostalo
Dob ponude: 25dana
Ažurirano: 7dana

Lokaliteti

Rua Caetés, Praia Grande
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Agência Da Praia Imóveis

Slični oglasi

Slično u inozemstvu