Popis ponuda
15
15
15
375 788 €
(1 232 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
305 m²
RUA ITAPEMA, Porto Belo
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
atypical
stan
305 m²
kupaonice
2+
Esse belíssimo apartamento,
encontra-se em Meia Praia - Itapema, um bairro com fácil acesso à praia e à serviços comerciais como: farmácias, restaur...
Prikaži puni opis
Parametri
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Dob ponude:
5dana
Ažurirano:
5dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
RUA ITAPEMA, Porto Belo
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.
Zatražite točnu adresu
Uvećaj kartu
Građanski sadržaji
DreamCasa Ltda
Arbo Imóveis 2
Prikaži e-poštu
Prikaži telefon
Kontaktirajte prodavatelja
DreamCasa Ltda
Arbo Imóveis 2