SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
281 798 €
(2 103 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
134 m²
Porto Belo

spavaća sobaatypical
stan134 m²
kupaonice2+

- construtora Artcon

R. Armando Luiz Kormann, 57, Porto Belo - SC

O APARTAMENTO

03 suítes sendo uma master

Ostalo
Dob ponude: 1dana
Ažurirano: 1dana

Lokaliteti

Porto Belo
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Slični oglasi

Slično u inozemstvu