SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
247 774 €
(1 745 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
142 m²
RUA ITAPEMA, Porto Belo

spavaća sobaatypical
stan142 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Este magnífico apartamento padrão de 3 quartos, sendo 1 suíte, está localizado na privilegiada região de Meia Praia, em Itapema. Com uma área total de...

Ostalo
Dob ponude: 4dana
Ažurirano: 4dana

Lokaliteti

RUA ITAPEMA, Porto Belo
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Slični oglasi

Slično u inozemstvu