SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
145 086 €
(2 501 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
58 m²
RUA ITAPEMA, Porto Belo

spavaća sobaatypical
stan58 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Conheça este apartamento padrão à venda em Itapema, na região da Meia Praia. Localizado no Privilège Residence, este imóvel de 58 m² possui 2 quartos ...

Ostalo
Dob ponude: 3dana
Ažurirano: 3dana

Lokaliteti

RUA ITAPEMA, Porto Belo
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Slični oglasi

Slično u inozemstvu