SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
145 086 €
(2 232 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
65 m²
RUA ITAPEMA, Porto Belo

spavaća sobaatypical
stan65 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Apresentamos com satisfação este encantador apartamento em uma ótima localização, próximo à saída para Meia Praia e Porto Belo. Com 65 m² de área útil...

Ostalo
Dob ponude: 3dana
Ažurirano: 3dana

Lokaliteti

RUA ITAPEMA, Porto Belo
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Slični oglasi

Slično u inozemstvu