SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
131 415 €
(1 564 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
84 m²
Porto Belo

spavaća sobaatypical
stan84 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Apartamento aconchegante à venda, situado no bairro Perequê, no Edifício Ilhas Fiji. O empreendimento, além de possuir portão eletrônico, elevador e s...

Ostalo
Dob ponude: 2dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

Porto Belo
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Slični oglasi

Slično u inozemstvu