SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
484 462 €
(3 106 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
156 m²
Porto Belo

spavaća sobaatypical
stan156 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Apartamento com 156,19 m² privativos, 02 suítes, lavabo, living integrado com 3 ambientes, sala de estar, sala de jantar e cozinha integrada com churr...

Ostalo
Dob ponude: 7dana
Ažurirano: 7dana

Lokaliteti

Porto Belo
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Melhor Imoveis

Slični oglasi

Slično u inozemstvu