SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
259 566 €
(1 373 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
189 m²
Rua Afonso Pena, Ponta Grossa

spavaća sobaatypical
stan189 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Edifício Sunview em construção, 2 apartamentos por andar, previsão de entrega para julho de 2028.

O apartamento dispõe de 3 suítes. A área social c...

Ostalo
Dob ponude: 3dana
Ažurirano: 3dana

Lokaliteti

Rua Afonso Pena, Ponta Grossa
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Slični oglasi

Slično u inozemstvu