SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
158 569 €
(1 166 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
136 m²
Rua Padre Nóbrega, Ponta Grossa

spavaća sobaatypical
stan136 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Ótimo apartamento para venda no Ed. Portland com 3 quartos com móveis planejados, sendo 1 suíte, cozinha planejada, ampla sala para 2 ambientes, lavan...

Ostalo
Dob ponude: 2dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

Rua Padre Nóbrega, Ponta Grossa
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Slični oglasi

Slično u inozemstvu