SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
141 822 €
(1 058 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
134 m²
Rua General Carneiro, Ponta Grossa

spavaća sobaatypical
stan134 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

APARTAMENTO À VENDA - Edifício Palazzo Ferrara

SOBRE O IMÓVEL:
- 03 Dormitórios, sendo 01 suíte;

Ostalo
Dob ponude: 2dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

Rua General Carneiro, Ponta Grossa
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Slični oglasi

Slično u inozemstvu